Olsztyn
798 016 900

DRUK CYFROWY DTG

Nadruki na odzieży już od 1 sztuki.

Czym jest nadruk bezpośredni DTG na odzieży?

Druk cyfrowy DTG jest to nowoczesna technologia druku i jednocześnie najszybciej rozwijająca się technologia znakowania na odzieży. W tej technologii nie jest potrzebne przygotowanie specjalnych klisz czy matryc jak w przypadku innych technologii znakowania, co automatycznie redukuje koszty, szczególnie przy realizacji niskich nakładów. Projekt graficzny jest drukowany bezpośrednio z urządzenia na odzieży. Po wgrzaniu w materiał, nadruk staje się bardzo wytrzymały i odporny na pranie, oraz praktycznie nie wyczuwalny w dotyku.

Atutem dodatkowym technologii DTG jest to że można drukować obrazy full color już przy nakładzie jednej sztuki po bardzo atrakcyjnej cenie. Nadruki charakteryzują się żywymi i nasyconymi kolorami a najlepsze efekty uzyskuje się drukując obrazy graficzne z przejściami tonalnymi niemożliwe do odwzorowania żadną inną techniką.

 

Druk Cyfrowy DTG

Druk Cyfrowy DTG Olsztyn

Do jakiej odzieży stosuje się druk cyfrowy?

Druk cyfrowy DTG stosuje się głównie do odzieży bawełnianej. Takiej jak  koszulki, bluzy, torby itp.

Zalety technologii:

Niskie nakłady, możliwość druku skomplikowanych obrazów czy zdjęć (bez żadnych ograniczeń). Pełna personalizacja możliwość realizowania dowolnych zmian w projekcie np. wspólne logo oraz inny tekst dla każdego nadruku bez dodatkowych kosztów. Każda koszulka, bluza czy inna odzież może być inna. Możliwa realizacja od 1 sztuki, wysoka jakość i trwałość nadruku (100 prań).

 

 

Firma Artimo oferuje fotograficzną jakość nadruku oraz realistyczne odwzorowanie kolorów i przejść tonalnych niedostępnych do odwzorowania żadną inną technologią nadruku. Oferujemy bardzo wysoką jakość wydruków zdjęciowych oraz bardzo skomplikowanych grafik w rozdzielczości 1440 x 1440 dpi. Druk wykonujemy przy użyciu przemysłowych maszyn DTG Kornit Storm.