Olsztyn
798 016 900

HAFT KOMPUTEROWY

Nadruki na odzieży już od 1 sztuki.

Czym jest haft komputerowy?

Jest to jedna z najstarszych i najbardziej szlachetnych metod zdobienia odzieży polegająca na wyhaftowaniu przy pomocy nici grafiki przeważnie logotypu lub napisu. Haft idealnie sprawdzi się na koszulkach, bluzach, czapkach czy polarach. Cena haftu zależy od nakładu oraz wielkości haftu. Przy każdym nowym zleceniu na podstawie dostarczonego przez klienta projektu graficznego, należy stworzyć tzw. program hafciarski, który przy kolejnych realizacjach można z powodzeniem wykorzystywać. Nasza oferta to również haft 3D (mocno wypukły).

Dziś przy pomocy maszyn „hafciarek” i specjalistycznego oprogramowania komputerowego proces haftowania stał się bardzo prosty i zajmuje o wiele mniej czasu. Maszyny pozwalają na perfekcyjne powielanie wzorów w krótkim czasie. Hafty komputerowe są najbardziej trwałą metodą zdobienia materiału.

 

Haft Komputerowy Olsztyn

Haft komputerowy Olsztyn

Zalety haftu komputerowego

Główne zalety haftu komputerowego to wysoka trwałość i spore możliwości. Haft jest uznawany za najtrwalszą metodę znakowania odzieży, odporną m.in. na pranie w wysokich temperaturach, prasowanie czy czynniki atmosferyczne. Ładnie prezentuje się nawet po wielu latach użytkowania. Wykonywany jest na wielogłowicowych maszynach hafciarskich potocznie zwanych „hafciarkami”, gdzie w miejsce barwników znajdują się wysokiej jakości nici.

Nasza oferta to profesjonalne usługi haftu komputerowego w Olsztynie

W celu wyceny zamówienia zapraszamy do kontaktu zarówno firmy jak i osoby prywatne. Zamówienia na haft komputerowy realizujemy od 40 szt.