Olsztyn
798 016 900

KOSZULKI NA ZAMÓWIENIE

Nadruki na odzieży już od 1 sztuki.

 

Aby zaprojektować koszulkę z nadrukiem czy inny produkt, kliknij link uruchom kreator:

URUCHOM KREATOR

 

Druk koszulek na zamówienie nigdy nie był łatwiejszy! W całym internecie jest tyle miejsc oferujących projektowanie i drukowanie t-shirtów online, że można poczuć się naprawdę rozpieszczonym. Z drugiej strony, wybór odpowiedniego miejsca, w którym wykonać ostatecznie koszulki na zamówienie może być koszmarem!

Na szczęście trafiłeś na naszą stronę – pełną najfajniejszych wzorów, inspiracji, pomysłów. Zaskoczymy Cię nie tylko naszym pełnym asortymentem, ale też wysoką jakością techniki drukowania, jaką dysponujemy. Możesz też liczyć na fachowe konsultacje i doskonałą obsługę klienta.

Spersonalizowane koszulki z nadrukiem to tylko niektóre z niestandardowych ubrań, które oferujemy osobom szukającym nieprzeciętnego looku. Od niestandardowych bluz, do ciekawych topów czy czegokolwiek innego, znajdzie się u nas dla Ciebie idealne rozwiązanie. Jeśli zastanawiasz się, gdzie wydrukować koszulki na zamówienie – jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Koszulki na zamówienie – polecamy różnorodne wariacje

Dzięki naszej niesamowitej kolekcji koszulek na zamówienie zapewniamy, że każdy znajdzie opcję dla siebie. Możecie też liczyć na możliwie jak najkrótszy czas realizacji. Możesz zaprojektować koszulkę już dzisiaj, a zamówienie będzie u Ciebie w ciągu 2-5 dni. Nasz zespół ekspertów zawsze doradzi w zakresie doboru grafik i szczegółów projektu, które będą najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom.

Profesjonalne podejście jest naszym wyróżnikiem, jak również to, iż korzystamy nowoczesnych technologii. Dlatego nie martw się, efekt końcowy będzie doskonały – nawet jeśli planowany przez Ciebie projekt koszulki:

ma wiele różnych kolorów,
posiada sporo gradientów,
jest złożonym obrazem np. fotografia

Jesteśmy przekonani, że realizowane przez nas drukowanie DTG będzie najlepszą techniką drukowania w każdym z tych przypadków. Jeśli potrzebujesz dużego nadruku na koszulki na muzyczny festiwal, karnawał w Rio, a może nawet modnego projektu z okazji Fashion Week w Warszawie – odpowiemy na Twoje oczekiwania. A może szukasz niestandardowej koszulki, bo chcesz zaskoczyć drugą połową ciekawym prezentem? Nie zawiedziemy Cię!

 

Dlaczego koszulki na zamówienie w Artimo?

Przede wszystkim – będziesz naprawdę zadowolony z wyników, a po drugie: dołączysz do wielu, którzy już wypróbowali nasze niestandardowe koszulki na zamówienie i absolutnie im się spodobało to, co dla nich przygotowaliśmy.

Nasz zespół ekspertów zadba o to, aby Twoja grafika była dobrze zaprojektowana i w stanie idealnym trafiała do drukarki. Zawsze dostarczamy w pełni satysfakcjonującą odpowiedź na wszystkie zamówienia, dzięki czemu możesz być pewien, że będziesz zadowolony z tego, że skorzystasz właśnie z naszych usług.

Oferujemy szeroką gamę niestandardowych koszulek gotowych do personalizacji, a współpracując z takimi renomowanymi producentami odzieży jak Keya, Jhk, Fruit of the loom czy Gildan między innymi – możesz mieć też pewność nie tylko do jakości wykonanego przez nas nadruku, ale też co do samej odzieży. Dostawa może trwać już 48 godzin, w zależności od specyfiki projektu, ale zawsze przykładamy się do tego, by termin realizacji zlecenia był jak najkrótszy. Wszystko jest ostatecznie uzależnione od szczegółów i złożoności zamówienia.

Kto skorzysta z naszych koszulek robionych na zamówienie?

Niezależnie od tego, czy jesteś menedżerem małej firmy szukającej spersonalizowanych koszulek polo dla personelu czy menedżerem ds. marketingu w dużej firmie szukającej spersonalizowanych koszulek do następnej kampanii marketingowej – chcielibyśmy wykonać te koszulki na zamówienie dla Ciebie. Nasze propozycje są znakomitą opcją dla każdej innej osoby, która po prostu chce się wyróżnić osobiście zaprojektowanym t-shirtem.

Z nami możesz mieć pewność, że w pełni wykorzystasz kreatywność w projekcie – my dajemy Ci ku temu możliwości. Skontaktuj się z nami już dziś, jeśli chcesz wiedzieć jak dokładnie skorzystać z naszego kreatora!

Zacznij po lewej stronie naszego kreatora – tam znajdują się wzory koszulek na zamówienie, z których możesz wybrać preferowaną bazę do projektu. Następnie, aby cały proces przebiegł płynnie i przyjemnie wybierz grafikę, którą chcesz tam umieścić.

Masz do wyboru trzy opcje:

skorzystać z naszej galerii
wgrać własną grafikę
wpisać swój tekst

Gdy ta część procesu zostanie wykonana – można przejść do dopieszczenia swojego projektu. Zdecyduj o dokładnym umiejscowieniu grafiki bądź napisu, aby projekt koszulki na zamówienie był dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłeś. Oczywiście wybierz też rozmiar kolor produktu, a o całą resztę zadbamy my – jakość wydruku, idealne wykonanie, szybki czas dostarczenia gotowego produktu.

Jak zaprojektować koszulkę na zamówienie w Artimo?

Potrzebujesz pomocy przy projekcie? Szukasz czegoś jeszcze bardziej niestandardowego? Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji! Wystarczy się z nami skontaktować, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Rozwiejemy wątpliwości, sprawimy po prostu, że wrócisz do nas po jeszcze więcej projektów, które pozwolą Ci się wyróżnić z szarego i przeciętnego tłumu!