Olsztyn
798 016 900

PROJEKTOWANIE KOSZULEK

Nadruki na odzieży już od 1 sztuki.

 

 

Aby zaprojektować koszulkę z własnym nadrukiem czy inny produkt, kliknij link uruchom kreator:

URUCHOM KREATOR

 

 

Nasz kreator pozwali Ci lepiej wyrazić swój styl i używać niestandardowych ubrań lub nawet rozwijać swoją własną markę odzieżową. Jeśli chodzi o dzisiejszą modę – propozycje dostępne w masowych ofertach marek odzieżowych niestety często tłumią indywidualność, ponieważ wszystkie mają te same sezonowe kolory i wzory. My, w Artimo wierzymy w tworzenie mody, a nie podążanie za nią.

Projektowanie koszulek z Artimo.pl – to proste!

Niezależnie od tego, czy jesteś projektantem szukającym platformy do stworzenia własnej kolekcji, czy po prostu chcesz zaktualizować swoją garderobę wyjątkową odzieżą, zaprojektuj własne ubrania online w naszym kreatorze i zobacz, jak Twoja wizja nabiera realnych kształtów!

Od toreb na zakupy przez bluzy po projektowanie koszulek – wszystkie nasze ubrania są wykonywane na zamówienie. Równocześnie oferujemy w naszym kreatorze opcje umożliwiające dopasowania projektu do indywidualnych potrzeb, aby każdy był maksymalnie zadowolony z produktu końcowego. Nasz zespół ekspertów zapewnia, że ​​każdy przedmiot jest wykończony zgodnie z najwyższymi standardami, dzięki czemu otrzymujesz naprawdę niestandardową odzież z oryginalnymi wzorami, które sam sobie wybierzesz!

Niezależnie od tego, czy korzystasz ze zdjęć, wzorów, tekstu czy kombinacji tych różnych – zaprojektuj z nami swoje własne ubrania i bądź w 100% sobą!

Kreator – jak skorzystać z jego możliwości?

Przede wszystkim wybierz z naszej listy produkt, który będzie stanowił bazę do projektu. Aby rozpocząć swoją przygodę z projektowaniem, będziesz musiał wybrać spośród dostępnych w naszym kreatorze opcji odzieży. Znajdzie się zarówno coś dla mężczyzn, kobiet, jak i dzieci – więc bez względu na to, czy interesuje Cię projektowanie koszulek dla siebie czy drugiej połowy – u nas na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Będziesz miał nawet możliwość wyboru spośród wielu kolorów i rozmiarów, co oznacza, że już ​​będziesz personalizował i projektował ubrania, zanim jeszcze zdecydujesz się na projekt!

Oczywiście żadna koszulka czy inny element garderoby nie byłby kompletny bez nadruku. Na szczęście, nawet jeśli nie masz pomysłu na swoją własne grafikę – w naszym kreatorze znajdziesz ogrom szablonów do wyboru. Po prostu:

  • wyszukaj czegoś dla siebie
  • wybierz projekt i jego kolor
  • zmodyfikuj rozmiar

W ten sposób będziesz mógł zamawiany projekt idealnie dostosować do swoich potrzeb. Jak widać, projektowanie koszulek nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać!

Masz gotowy pomysł na grafikę? Prześlij swoje zdjęcie! Jednak zanim to zrobisz, upewnij się, że obraz spełnia wszystkie wymagania i standardy, a następnie możesz umieścić go na dowolnej z naszych oferowanych opcji odzieży. Będzie to szczególnie przydatna opcja dla tych, którzy chcą dodać markę lub logo swojej firmy do swojego produktu. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czy wybrana przez Ciebie grafika będzie odpowiednia dla danego projektu – zgłoś się do nas!

Wreszcie, aby wszystko było gotowe i dopieszczone pamiętaj też, że w naszym kreatorze możesz dodać tekst do niestandardowej odzieży. I gotowe! Gratulujemy, właśnie skończyłeś projektowanie koszulek online – pozostało Ci tylko sfinalizować zakup. Aby to zrobić wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami na naszej stronie, a wkrótce spersonalizowany produkt pojawi się pod wskazanym adresem.

Zaprojektuj własne ubrania – daj radość sobie i innym!

Dzięki Artimo możesz tworzyć niestandardowe ubrania, używając własnych zdjęć i wzorów. Zatem otwórz się na swoją kreatywną część siebie i zaprojektuj w naszym kreatorze niestandardowe ubrania, takie jak:

  • T-shirty,
  • bluzy,
  • czapki.

Możesz również umieszczać na nich imiona, wiadomości i slogany za pomocą opcji dodawania tekstu. Wybierz spośród szeregu oferowanych przez nas produktów i zainspiruj się szablonami wzorów w naszej galerii. Niezależnie od tego, czy szukasz niestandardowych prezentów dla niego, czy dla niej, możesz stworzyć wszystko, co tylko przychodzi Ci do głowy.

Spersonalizowane prezenty na każdą okazję – taki cel również możesz sobie obrać stawiając na projektowanie koszulek razem z nami. Niniejszy kreator ułatwia tworzenie niestandardowych projektów odzieżowych, dzięki czemu będziesz mieć pewność, iż idealnie trafią w gust odbiorcy. Zmodyfikuj istniejące projekty lub prześlij własne i dodaj ten końcowy efekt „wow”, włączając w to osobiste treści. Jeśli szukasz spersonalizowanego prezentu na następne urodziny lub święta, zapamiętaj, że właśnie u nas w Artimo możesz łatwo stworzyć idealny prezent dla niego lub dla niej, dla kogokolwiek!

Projektowanie koszulek

Choć nie nakładamy minimalnej ilości sztuk, które można u nas zamówić – to jeśli szukasz niestandardowej odzieży dla większej grupy – również jesteś we właściwym miejscu. Niezależnie od tego, czy szukasz koszulek dla swojej drużyny czy ciekawych t-shirtów na wieczór kawalerski – zapewniamy wszystkie narzędzia potrzebne do rozpoczęcia takiego projektu. Możesz z łatwością dodać logo grupy lub hasło, a także inne elementy, które wzbogacą efekt końcowy. Dodatkowo, dzięki temu, iż dbamy o jak najlepszy stosunek ceny do jakości, możesz uzyskać świetne oferty na naprawdę wysokiej jakości odzież.